Inglismaa kõrgliiga: Manchester City alistas Arsenali, Manchester United ei suutnud enamat viigist

Kevin De Bruyne (mustas).

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester City Arsenali, võidu sai kirja ka Tottenham kuid Manchester United viigistas Evertoniga.

Manchester City suutis Arsenali vastu võtta kindla võidu, Kevin De Bruyne viis meeskonna juba teisel minutil kohtumist juhtima ning Raheem Sterling suurendas eduseisu De Bruyne'i söödus 15. minutil veelgi. Kohtumise 40. minutil lõi De Bruyne seisuks 3:0 ja sellise seisuga kohtumine ka lõppes.

Manchester Unitedi kohtumine Evertoniga ei möödunud kergelt – 36. minutil asus Everton kohtumist juhtima, kui omavärava sai kirja Unitedi keskkaitsja Victor Lindelöf. United jõudis viigiväravani alles 77. minutil, tähtsa värava lõi nooruke Mason Greenwood.

Tottenham alistas 2:1 Wolverhamptoni, kuid ka nende kohtumine ei kulgenud kergelt. Tottenham läks küll 8. minutil kohtumist Lucas Moura väravast juhtima, kuid 67. minutil suutis Adama Traore seisu viigistada. Tottenham teenis võidu alles esimesel üleminutil, kui täpne oli kaitsja Jan Verthongen.

Liigatabeli liidrina jätkab Liverpool 49 punktiga, teisel kohal on Leicester 39 punktiga ning kolmandal kohal on Manchester City 35 punktiga. Tottenham tõusis viiendaks 26 punktiga, Manchester United on kuues 25 punktiga, Wolves jätkab 24 punktiga kaheksandal kohal, Arsenal on 22 punktiga alles üheksas.