Saksamaa kõrgliigat pikalt juhtinud üllatusmeeskond kaotas, uueks liidriks tõusis Leipzig

Borussia Mönchenbladbahi pettunud mängijad.
Borussia Mönchenbladbahi pettunud mängijad. Foto: Felipe Trueba/Epa

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas pikalt juhtinud Mönchenbladbach kaotas täna 1:2 Wolfsburgile ja langesid nii liigatabelis teiseks.

Wolfsburg läks kohtumist juba 13. minutil Xavier Schlageri väravast juhtima, kuid juba kaks minutit hiljem suutis Mönchenbladbach seisu viigistada, täpne oli šveitslane Breel Embolo. Poolajale mindi viigiseisus.

Teisel poolajal jätkus võitluslik mäng ning kuni kohtumise viimaste minutiteni oli Mönchenbladbach liidrikohas ning viigipunktis kinni, kuid siis suutis Maximilian Arnold palli väravasse saata ning Wolfsburg võitis kohtumise 2:1.

Liigatabelit juhib nüüd RB Leipzig, kes alistas eile 3:0 Düsseldorfi'i. Leipzigil on koos 33 punkti, Mönchenbladbachil 31 ning liigas kolmandal kohal on Dortmundi Borussia 29 punktiga.