Võrkpallimehed said pika sõidu ja raske võidu

Margus Martin
BMF/Rakvere Võrkpalliklubi püsib kenasti ree peal, saavutades Võrus hooaja seitsmenda võidu ja kindlustades sellega turniiritabelis teist kohta. Foto: Ain Liiva / Virumaa Teataja

BMF/Rakvere Võrkpalliklubi püsib Eesti meeste võrkpalli meistrivõistluste esiliigas kaheksa vooru järel tabeli teisel real. Laupäeval alistati võõrsil Võru Võrkpalliklubi/Werro 3:2.

Rakverlaste kuues järjestikune võit ei tulnud sugugi lihtsalt, sest avageimi järel haarasid ohjad enda kätte väljakuperemehed 25:18 paremusega.

Kaks järgmist geimid võitsid külalised 26:24 ja 25:17, misjärel kallutasid võrokesed neljanda geimi 25:22 paremusega taas enda kasuks ning tasakaalustasid matši üldskoori. Otsustav geim kuulus BMF/Rakvere Võrkpalliklubi tiimile 15:11 ja ühes sellega saadi raske 3:2 matši võit.

Meistrivõistlustel kaheksast kohtumisest seitse võitnud rakverlased tulevad järgmisena pühapäeval kodupubliku ette, kui algusega kell 15 mängitakse Rahu hallis EstNor/Kiili tiimiga. Viimastel on kaheksast mängust kirjas seni kaks võitu.