Tartu Bigbank alistas põnevuskohtumises Tallinna Selveri

Võrkpalli Balti liigas alistas Tartu Bigbank võõrsil 3:2 Tallinna Selveri.

Avageimis oli Tartu kindlalt oma võtmas, juhtides geimi 24:19, kuid Selver suutis mängu tagasi tulla ja geimi 28:26 võita. Ka teine geim kuulus Selverile, Tartu alistati 25:17 ning võidust lahutas Selverit vaid üks geim.

Seejärel suutis aga Tartu omakorda omad asjad paremini toimima saada – kolmas geim võideti numbritega 25:17 ning neljandas geimis suudeti üles saadud hoo pealt Selver alistada 25:22. Viiendas geimis ei olnud Selveril enam midagi Tartule vastu panna, Tartu võitis geimi 15:5 ja kohtumise 3:2.

Enne mängu:

Selveriga mängis Tartu meeskond viimati novembri algul ja tookord võitis 3:1 Tartu. Liigatabelis on Tartu teisel ning Selver neljandal kohal.

Tartul seisab sel nädalavahetusel ees teinegi kohtumine, kui homme kohtutakse kodusaalis tabeli kolmanda Jekabpilsiga.