Inglismaa kõrgliiga: Leicester City ja Vardy imeline hooaeg jätkub

Jamie Vardy
Jamie Vardy Foto: EDDIE KEOGH/REUTERS

Leicester City ja ründaja Jamie Vardy imeline hooaeg Inglismaa kõrgliigas sai jätku kui kui võõrsil alistati 4:1 Aston Villa.

Leicester asus kohtumist juhtima juba 20. minutil, kui Kelchi Ihenancho söödu suunas väravasse liiga suurim väravakütt Jamie Vardy. 41. minutil sai Ihenancho ka ise värava kirja, kuid poolaja lõpus suutis Villa poolt Jack Gralish ühe värava tagasi lüüa ja nii juhtis poolajaks Leicester 2:1.

Teisel poolajal suutis aga Leicester kindlalt oma võtta - 49. minutil viis Jonny Evans Leicesteri kahe väravaga juhtima ning 75. minutil lõi Vardy oma mängu teise värava ning vormistas lõppseisuks 4:1. Vardy on nüüd kuueteistkümne vooruga löönud 16 väravat, Leicester on järjest võitnud aga kaheksa kohtumist, mis on klubi rekord kõrgliigas.

Teistes kohtumistes alistas Newcastle 2:1 Southamptoni, Sheffield United oli 2:1 parem Norwichist. Liigatabelis on Leicester endiselt teisel kohal 38 punktiga, liider Liverpoolist jäädakse maha kaheksa punktiga. Sheffield on 22 punktiga kaheksas, Aston Villa 15 puntkiga 17. kohal, Southampton on samadel punktidel ning kohe Aston Villa taga. Norwich jätkab 9 punktiga viimasel kohal.