Eile Tartus A. Le Coqi spordihoones Eesti klubidevahelistel judovõistlustel selgusid U18 klassi ja täiskasvanute karikavõitjad.

Võistkondi oli kokku 12, neist viis U18 vanuseklassis ja seitse täiskasvanute arvestuses.

U18 earühmas moodustasid Pärnu judoklubi Samurai ja Tallinna judoklubi Dokyo ühtse löögirusika ja võitsid tihedas konkurentsis hõbedase karika.

Seejuures ei alanud võistlus kuigi hästi: kohe avamatšis tuli alla vanduda hilisemale võitjale Audentese spordiklubile. Seejärel võtsid Dokyo/Samurai noorsportlased ennast kokku ja alistasid põnevuslahingutes Tartu Do ja Tallinna Aitado konkurendid 4:3.

Samurai judokatest kuulusid ühisvõistkonda Rasmus Roots (–55 kg), Joonas Lauri (–60 kg) ja Trever Ojala (+90 kg). Noorsportlased treenivad Asko Looga juhendamisel.

Eesti klubide karikavõistlustelt hõbeda teeninud Dokyo/Samurai võistkond.
Eesti klubide karikavõistlustelt hõbeda teeninud Dokyo/Samurai võistkond. Foto: Erakogu