Ülemvõimu lõpp? Bayern teenis hooaja neljanda kaotuse

Pettunud Philippe Coutinho.

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas ei suju valitseva meistri Müncheni Bayerni minek, kui 14. voorus saadi valus 1:2 kaotus Bundesliga liidrilt Borussia Mönchengladbachilt.

Olenemata sellest, et Bayern asus 49. minutil Ivan Perisici väravast juhtima, taastas Ramy Bensebaini tabamus kodupubliku rõõmuks viigiseisu. Tuleb siiski ära mainida, et kohtumine kulges 29-kordse Saksamaa tšempioni taktikepi all, kuid mitmel korral suutis Mönchengladbachi puurivaht Yann Sommer leivaisa naha päästa.

Vastasseis oli suundumas viigisadamasse, kui 90. minutil teenis Baierimaa hiiu pallur Javi Martinez Marcus Thuramile tehtud vea eest teise kollase kaardi ning pidi platsilt lahkuma. Juhtus see, mida Bayerni mehed kõige vähem näha tahtsid - arvuline vähemus ja penalti nende kahjuks. 11-meetri löögijoonele asus taaskord alžeerlane Bensebaini, kes Neueriga silmitsi seistes ei vääratanud.

Tänane triumf hoiab Borussia Mönchengladbachi Bundesliga liidrina, kibeda tagasilöögi teeninud Müncheni Bayern langes 24 punktiga seitsmendaks.