Klavan ja Cagliari alistasid taas Sampdoria ja edenesid karikasarjas kaheksandikfinaali (1)

Postimees Sport
Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: Alessandro Tocco/Lapresse/ZUMAPRESS.com

Itaalia jalgpalli karikasarja neljanda ringi kohtumises alistas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari 2:1 Sampdoria meeskonna.

Sampdoriaga kohtus eestlase leivaisa ka esmaspäevases liigamängus, kui 1:3 kaotusseisust mäng 4:3 võiduks pöörati. Täna nii dramaatilist stsenaariumit vaja ei läinud ning Alberto Cerri 7. minuti avaväravast asus Sardiinia saare meeskond kiirelt 1:0 eduseisu.  Kui teist poolaega oli mängitud kaks minutit ja mõned sekundid viis Daniele Ragatzu kodumeeskonna juba 2:0 juhtima.

87. minutil suutis Manolo Gabbiadini küll ühe värava tagasi lüüa, kuid rohkemaks külalised suutelised polnud.

Keskkaitsja Klavan kuulus taas algkooseisu ning tegi kaasa kõik 90 minutit. See oli Eesti koondise kaptenile juba kuuendaks järjestikuseks mänguks, mil ta täismängu kirja saab. Viimati alustas Klavan pingilt 27. oktoobri liigakohtumises Torino vastu.

Kaheksandikfinaalis kohtub Cagliari 18-kordse Itaalia meistri Milano Interiga. Mäng toimub jaanuari keskpaigas (täpne kuupäev pole veel teada).