Viljandi võttis Tapa üle kindla võidu

Priscilla Õmblus

Eile peeti Viljandi spordihoones maha meeste käsipalli meistriliiga kaheksas voor: Viljandi HC alistas SK Tapa kindlalt 29:20. Teises samal ajal peetud kohtumises oli HC Tallinn 39:21 (21:10) üle Aruküla/Audentesest.

Käsipalliliidu sedastusel peeti kahest kolmapäevasest mängust põnevam kahtlemata Viljandis, kus külalised tegid võimsa stardi ja asusid kuuendal minutil pärast Raimond Himma tabamust 5:1 juhtima. Siis ärkas kodumeeskondki: kaks väravat viskas Mihkel Lõpp, ühe Kristjan Koovit ja veel kaks Mikk Varik ning 13. minutil juhtis Viljandi HC 6:5.

SK Tapa haaras uuesti ohjad ja sai viis minutit pärast Rail Ageni täpset karistusviset 9:7 ette. Mulgid viskasid kolm vastuseta väravat ning Varik tegi kiirrünnakust 10:9. Veel jõudsid tapalased viigini, ent avapoolaja viimased minutid kuulusid Viljandile ning Aleksander Pertelsoni osavast läbimurdest tuli vaheajaseisuks 14:11.