Inglismaa kõrgliiga: Leicester teenis lisaminutitel dramaatilise võidu, Manchester United ei suutnud viigist enamat

Jamie Vardy (Leicester City)
Jamie Vardy (Leicester City) Foto: Darren Staples/ZUMAPRESS.com

Leicester City sai Inglismaa kõrgliigas põnevuskohtumises 2:1 võidu Evertoni vastu, Manchester United ei suutnud aga Aston Villa vastu viigist enamat.

Everton läks mängu Leicesteri vastu 23. Minutil Richarlisoni väravast juhtima ning avapoolaeg lõppeski Evertoni eduseisus. Jamie Vardy suutis aga 65. minutil viigistada lüües hooaja kolmeteistkümnenda värava.

Mängu neljandal lisaminutil suutis Kelechi Ihenacho saata suurepärase löögi väravasse ja Leicesteri 2:1 juhtima viia. Külla aga tõstis äärekohtunik lipu suluseisu märgiks ning peakohtunik otsustas olukorra VARi abil üle vaadata. Siiski oli värav määrustepärane ning Leicester sai kirja järjekordse võidu.

Aston Villa asus kohtumist juhtima 11. Minutil Jack Grealishi väravast. 42. Minutil sai United aga seisu viigistatud kui pall tabas Aston Villa kaitsjat Tom Heatonit ning leidis tee sealt väravasse. 64. Minutil asus United kohtumist juhtima Victor Lindelofi väravast, kuid kaks minutit hiljem viigistas Tyrone  Mings seisu. Kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Pärast 14 mänguvooru on Leicester liigatabelis teisel kohal 32 punktiga. Liigatabelit juhib Liverpool 40 punktiga, kolmandal kohal on Manchester City 29 punktiga.Manchester United on üheksas 18 punktiga, Aston Villa asub 15 punktiga 15. kohal ja  Everton on tabelis 17. kohal 14 punktiga.