Tipphetked: Torino Juventus loovutas koduväljakul Sassuolole punkte

Postimees Sport

Itaalia kõrgliiga 14. mänguvoorus viigistas liigaliider Torino Juventus 2:2 Sassuologa.

Juventus asus kohtumist 20. minutil juhtima, kui värava lõi keskkaitsja Leonardo Bonucci. Vaid kolm minutit hiljem suutis Sassuolo poolelt Jeremie Boga seisu viigistada ja nii mindi poolajale 1:1 viigiseisus.

Teist poolaega alustas Sassuolo vägagi hästi ning juba 47. minutil viis Francesco Caputo meeskonna 2:1 juhtima. Siiski Juventus kohtumist ei kaotanud, 68. minutil teeniti penalti mille Cristiano Ronaldo võrku lõi ja lõppseisuks 2:2 vormistas.

Mäng tervikuna järelvaadatav:

Enne mängu:

Torino Juventus on meeskond, mis spordisõpradele pikka tutvustust ei vaja. 35 Itaalia kõrgliiga tiitlit, kaks meistrite liiga karikat ning kolm Euroopa liiga esikohta - need on vaid väike osa, mis Saapamaa gigant on aja jooksul enda trofeekappi kuhjanud. Tänavusel hooajal loodetakse seda nimekirja veelgi pikendada, kuid võidunäljas rivaalid ei kavatsegi midagi kergelt anda.

Seria A tabelis paikevad Torino linna vutistaarid esikohal, olles 13. vooruga kogunud 35 punkti. Antonio Conte juhendatav Milano Inter ei jää neist kaugele maha, sest kahte tipptiimi lahutab ainult üks silm ning sellises hooaja faasis võib iga väiksemgi eksimus kalliks maksma minna. Eelmises ringis saadud 3:1 võit Atalanta üle andis Juventusele head eeldused tänaseks eduks.

Sassuolo näol on tegemsit stabiilse liigatabeli keskmisega, kes sai eelmisel aastal 20 klubi konkurentsis 11. koha. Tänavu on kogutud 13 silma, mis annab neile 15. positsiooni. Olgugi, et võistkonna liikmed pole nii nimekad kui Juventusel, siis kohe kindlasti ei ole neid mõtet maha kanda. Tiimi kaitseliini dirigeerib endine Tottenham Hotspuri rumeenlasest pallur Vlad Chiricheș ning väravate eest hoolitseb 25-aastane Domenico Berardi.