Cagliari treener vihastas tulemuse ja väravavahi käitumise peale

Toimetas Andres Vaher
Olukord, kus Cagliari väravavaht Robin Olsen Lecce Gianluca Lapadula provokatsioonile allus ja mõlemad punase kaardi teenisid. Foto: MARCO LEZZI/EPA

Eile õhtul Itaalia jalgpalliliigas võõrsil Leccega dramaatilise 2:2 viigi teinud Cagliari meeskonna peatreener Rodolfo Maran ei salanud, et tulemus tekitas viha ja väravavaht Robin Olseni käitumine valmistas pettumuse.

Eesti parima jalgpalluri Ragnar Klavani koduklubi juhendaja tunnistas pärast mängu, et temas pulbitseb korraga palju negatiivseid emotsioone.

«Jah, olen pettunud ja vihane. 80. minutil juhtisime 2:0 ja lõpuks andsime enda rumaluste tõttu kindla eduseisu käest,» lausus Maran vahetult pärast kohtumist Sky telekaamera ees. «Peame võtma juhtunust õppust. Jalgpall võib vahel olla ka selline.»

«Lecce on küll hea meeskond ja mängis hästi, aga mul on kahju, sest olime mängu juba otsustanud. Jätkasime küll positiivset seeriat, aga see ei vähenda praegu mu viha,» pidas Maran silmas Cagliari hiilgavat 11-mängulist kaotuseta jada.

Väravavaht Robin Olseni suuresti pöördeliseks saanud 85. minuti punase kaardi kohta lausus Maran: «Sellest pole mõtet pikalt rääkida. Selliseid asju lihtsalt ei tohi endale lubada, isegi, kui teda veidi provotseeriti. Robin on tõsine mängija ja saab ka ise eksimusest kindlasti aru. Vestleme, kui tunded on jahtunud.