Märt Pilme
, reporter
Laura Lizette Sander.
Laura Lizette Sander. Foto: Erakogu

Laupäeval sõideti Soudali cyclo-cross’i karikasarja viimane etapp, pärast mida selgusid mõõduvõtu üldvõitjad.

Viimasel etapil võidutses meeste seas alles juunioride klassis sõitev Madis Mihkels, kes lõpetas kaheksaringilise võidusõidu ajaga 57.34. Teise koha pälvis Gert Kivistik (57.56) ja kolmanda Magnus Krusemann (58.02). Pärnu Kalevi spordikooli nooruk Joosep Mesi, kes on sündinud 2001. aastal, tuli meeste hulgas neljandaks (58.30) ja meesjuuniorides teiseks.

Joosep Mesi.
Joosep Mesi. Foto: Kristjan Kivistik/stuudio.eu

Seitsme osavõistluse kokkuvõttes pälvis Mesi meeste arvestuses neljanda ja juunioride seas teise koha. Mairon Milistver oli juunioride klassis neljas ja meeste hulgas kaheksas.

Naistest oli viimasel etapil kiireim juunioride klassis sõitev Kätlin Kukk, kes sai viieringilisel võidusõidul kirja 39.45. Naiste absoluutarvestuses teenis teise koha pärnakas Laura Lizette Sander (40.38) ja kolmanda Mae Lang (42.02).

Kokkuvõttes pälvis Kalevi spordikooli 15aastane esindaja Sander esikoha nii naiste kui juunioride seas.

Kuni 14aastaste poiste hulgas ei olnud vastast suvepealinna esindajale Virgo Mitile, kes edestas viimasel etapil teisena lõpetanud Oskar Küüti 32 sekundiga. Kokkuvõttes pälvis Mitt maksimumpunktidega üldarvestuse esikoha.