Indrašim rezultatīva piespēle Maskavas "Dinamo" uzvarā

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: dynamo.ru

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis ceturtdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

Indraša pārstāvētā Maskavas "Dinamo" savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Kazahstānas kluba Nursultanas "Barys" hokejistus.

Latvijas izlases uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli atzīmējās trīs minūtes pirms otrā perioda beigām, kad palīdzēja panākt neizšķirtu 2:2.

Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 16 minūtes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Indrašis šajā sezonā 20 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Arī iepriekšējā spēlē Indrašis izcēlās ar rezultatīvu piespēli. Tā viņam bija pirmā KHL spēle kopš 19.oktobra, jo iepriekšējās piecās spēlēs viņš bija ārpus pieteikuma.

Maskavieši ar 33 punktiem 27 spēlēs Rietumu konferencē ieņem ceturto vietu.