Kriisa debüteeris Leedu kõrgliigas, Prienai sai kirja kaotuse

Kerr Kriisa Kaunase Žalgirise särgis.
Kerr Kriisa Kaunase Žalgirise särgis. Foto: Raul Mee

18-aastane Kerr Kriisa debüteeris Leedu korvpalli kõrgliigas pääsedes Prienai CBET-i ridades mängu kohtumises Šiauliai vastu.

Kanuase Žalgirise ridadesse kuuluv Kriisa saadeti nädala alguses laenule kõrgliigas mängivasse Prienaisse, siiani oli eestlane esindanud Žalgirise duubelvõistkonda Leedu korvpalli esiliigas. Esimeses kohtumises Prienai ridades sai Kriisa kohe ka väljakule.

Šiauliai asus kohtumist avaveerandajal juhtima 20:14 ning poolajaks oli nende edu juba 43:32. Kolmandal ning neljandal veerandajal suutis Šiauliai eduseisu veelgi suurendada ja nii kaotas Kriisa koduklubi kohtumise 69:84.

Kriisa viibis väljakul 12 minutit ning viskas selle ajaga meeskonna kasuks ühe punkti. Lisaks sellele sai eestlane kirja ühe resultatiivse söödu. Prienai parim oli Lekas Uleckas 21 punktiga, Šiauliai eest tõi parimana 18 punkti Rokas Gustys.