Pärnu Sadama korvpallimeeskond võitis Eesti-Läti ühisliigas Jurmala Betsafe'i kodusaalis 68:61.

Pärnu eest tegi debüüdi lätlasest ääremängija Ivars Rihards Žvigurs, kelle pealtpanekust ja kolmesest pääses suvepealinna tiim 5:4 ette. Heiko Rannula hoolealused juhtisid ka seisul 7:4, ent siis võttis Jurmala meeskond mänguohjad, võites veerandaja 19:12 ja poolaja 39:29. Eesti kossupublikule varem Valga tiimist tuttav 198sentimeetrine Žvigurs oli 12 minutiga tabanud kaheksaks viskest kaks.

Hea hüppevõimega ja suurepärase pealtpanijana tuntud Žvigurs avas teisegi poolaja, kui surus palli ülevalt alla ja tabas kiirelt kaks viset lisakski. Pärnu sai rünnakujoonise paremini liikuma ja võitis veerandaja 17:11. Enne otsustavat kümmet minutit oli kaotusseis neli silma (46:50).