Kes on Hispaania jalgpalliliiga liider? Real, Barcelona või Atletico? Vale, hoopis Real Sociedad

Punase kaardid teeninud Kevin Manuel Rodrigues (vasakul) ja Cristian Portu (paremal) Foto: Juan Herrero/EPA

Hispaania jalgpalli kõrgliiga sai eile hilisõhtul uue liidri. Kodumeeskond Real Sociedad viigistas punase laterna Leganesiga, kuid tõusis sellest hoolimata uueks tabelijuhiks.

Sociedad avas skoori 63. minutil, kui Mikel Merino väljakuperemehed 1:0 juhtima viis. 15 minutit hiljem oli Leganesil aga vastus olemas: Youssef En-Nesyr suunas äärelt tulnud tsenderduse peaga väravasse.

Kuigi Sociedadil tekkis mängu lõpus veel hulk võimalusi kolm punkti endale jätta, siis vastaste väravavahti Ivan Cuellarit üle mängida ei suudetud. Südilt võidelnud Leganese lõpetas mängu ka vähemuses, kui Kevin Rodrigues üleajal punase kaardi teenis. Lõpptulemusele see siiski mõju ei avaldanud ning tulemusega 1:1 ka kohtumine lõppes.

Lähikonkurentidest kaks mängu enam pidanud Real Sociedad edestab  Barcelonat ja Madridi Reali ühe punktiga. Leganes jätkab viimasel kohal.