Neljapäeval pidasid Eesti meeste karikavõistlustel avamängu kaks eeldatavalt tasavägisemat paari. Põlva Serviti alistas võõrsil Viljandi HC 28:22 (14:12) ning Põlva/Arcwood oli kodusaalis 36:27 (18:13) üle Aruküla/Audentesest.

Neljapäeval Viljandi spordihoones peetud kohtumises viskas Robert Lõpp küll avavärava, ent peagi haaras ohjad Serviti. Kuidagi ei suutnud viljandlased pidurdada Henri Sillastet. Kui külalised 11. minutil 6:4 juhtima läksid, oli Eesti koondise vasakääre arvel juba viis tabamust. Viljandi ei lubanud siiski Servitit eest ning seadsid peagi jalule viigi.

Pärast kaht Aleksander Pertelsoni väravat said võõrustajad 9:8 ettegi, aga poolaja lõpp õnnestus vastasel paremini. Korraks juhtis Serviti kolme väravaga ning puhkama mindi tema 14:12 eduseisul. Hendrik Koks vähendas teise poolaja algul karistusviskest vahe minimaalseks, ent kohe vastasid Otto Karl Kont ühe ja Sander Sarapuu kahe väravaga ning Serviti juhtis 17:13.