Kalev/Cramo pani Raplas teisel poolajal paremuse maksma

Kris Ilves
Kyle Vinales oli täna Cramo üks paremaid.
Kyle Vinales oli täna Cramo üks paremaid. Foto: vtb-league.com

Valitsev Eesti korvpallimeister Kalev/Cramo sai Eesti-Läti liigas hooaja neljanda võidu, alistades võõrsil Rapla meeskonna 92:60.

Rapla poolel olid puudu paljud põhimängijad, lisaks tegid võõrustajate eest Dominique Elliott ja Sven Kaldre juba esimesel poolajal neli isiklikku viga. Kalev/Cramo, kelle ridadest puudus Kristjan Kangur, pani paremuse maksma eelkõige teisel poolajal: kolmanda veerandaja võitsid pealinlased 28:16 ja neljanda kümneminutilise perioodi 28:14. Esimesel poolajal piirdus Kalev/Cramo 36 punktiga.

Kalev/Cramo parimad punktitoojad olid Kyle Vinales (17 punkti), Kristjan Kitsing (13), Tanel Kurbas (12), Sander Raieste (12) ja Janari Jõesaar (11). Üleplatsimeheks kerkis aga Rapla pallur Devaugntah Williams, kelle arvele kogunes 20 punkti.

Kalev/Cramo on Eesti-Läti liigas kogunud neli võitu ja ühe kaotuse, Raplal on kirjas viis võitu ja kaks kaotust.