Vaprus läks liiga võitja vastu 2:0 juhtima, ent lagunes siis täielikult

Märt Pilme
, reporter
Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond.
Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Lilli Tölp

Jalgpalli esiliigas läksid täna pealinnas vastamisi turniiri juba võitnud ja järgmisel hooajal meistriliigas mängiv Tallinna Legion ja Pärnu Vaprus, kes eelmises voorus kindlustas üleminekumängude pääsme.

Avapoolajal ei löödud Kadrioru staadionil väravaid. 70 pealtvaataja ees hakkas juhtuma teisel kolmveerandtunnil, kui Vaprad Karud läksid Enrico Veensalu 50. ja 59. minuti väravast 2:0 juhtima.

Kaheväravaline eduseis püsis 18 minutit, ent siis lõid liiga võitjad 20 minutiga viis väravat: kübaratrikk vormistati Marek Šatovi nimele ja ühe lisasid Kirill Vinogradov ja Denis Vnukov.

Esiliiga tabel.
Esiliiga tabel. Foto: Jalgpall.ee

Vapruse esiliiga viimane matš tuleb 10. novembril kodustaadionil, kui külla sõidab Tartu Tammeka U21 tiim. Kes meistriliiga eelviimasena üleminekumängudel Pärnu vastaseks saab, veel selgub.