Liigatabeli põhjas virelev väiketiim hammustas Prantsusmaa meistreid valusalt (1)

Pettunud PSG mängumees Angel Di Maria.
Pettunud PSG mängumees Angel Di Maria. Foto: PHILIPPE DESMAZES/AFP

Paris Saint Germain pidi kohalikus kõrgliigas tunnistama ootamatut kaotust, kui Dijonile alistuti 2:1. Kaheksakordse Prantsusmaa meistri jaoks oli tegemist tänavuse hooaja kolmanda tagasilöögiga.

PSG jaoks algas kõik positiivselt, sest juba 19. minutil pääses prantslane Kylian Mbappe vastaste väravavahi Alfred Gomisega silmitsi ning lahendas olukorra efektse ületõstega. 20-aastase ründetähe jaoks oli tegemist tänavuse hooaja viienda tabamusega.

45. minutil algas koduväljakul mänginud Dijoni sõu. Nooruke prantslane Mounir Chouiar tõi majja viigiseisu ning kaks minutit hiljem tsementeeris Benficast laenul olev Jhonder Cadiz liigatabeli teises pooles paikneva meeskonna magusa võidu.

Kibe allajäämine PSG jaoks hetkel midagi ei muuda, sest kodusel tšempionaadil seistakse 27 punktiga pingerea tipus. Lähim jälitaja Nantes jääb Pariisi gigandist maha kaheksa silmaga. Superesituse teinud Dijoni käsi seevastu nii hästi ei käi, 12. vooru järel on kogutud 12 punkti, mis annab 20 tiimi konkurentsis 18. positsiooni.