Tartu Tammeka sai Viljandilt vastu näppe

Täna kohtusid Premium liigas 33. vooru raames omavahel Tartu Tammeka ja Viljandi Tulevik, mille tartlased üllatuslikult 3:1 kaotasid.

Kodusel Tamme staadionil mänginud Tammeka jaoks läksid esimesel poolajal kõik asjad suurepäraselt - 37. minutil sahistas viljandlaste väravavõrku Reio Laabus. 1:0 seisul mingi ka riietusruumidesse hinge tõmbama.

Teine vaatus algas hoopiski teistsuguselt, kui tartlased olid oodanud. Tuleviku mehed olid poolajapausil teinud vastavad korrektuurid ning keerasid ründefaasis vinti juurde. Väärikas tasu saabus 62. minutil, kui Indrek Ilvese pealöök käis õnnega pooleks üle Tammeka väravajoone. Täpselt sama mees kerkis matši hilisemas faasis ka külaliste kangelaseks, skoorides 80. ja 85. minutil.