Vene koduklubi Varese tunnistas Itaalia kõrgliigas liidri Bologna paremust

Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Foto: Varese Facebook

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Varese pidi Itaalia kõrgliigas tunnistama liidermeeskonna Bologna Virtuse 80:87 paremust.

Avaveerandajal suutis Varese mängus igati hästi sees olla ja asju kontrollida, tasuks oldi avaveerandi järel 22:21 eduseisus. Teisel veerandajal suudeti aga visata vaid 12 punkti ja nii mindi poolajale 34:40 kaotusseisus.

Kolmandal veerandajal suutis Varese end taas koguda, kolmas veerandaeg võideti numbritega 21:17 ehk Bologna edu viimase veerandaja eel oli vaid kaks punkti. Siiski suutis liiga liiderklubi ka viimast veerandaega kontrollida ning edu kasvatada. Bologna võttis 87:80 võidu.

Vene kuulus Varese algkoosseisu, tõi meeskonnale viis punkti, andis ühe resultatiivse söödu ja korjas kolm lauapalli. Kokku sai Vene väljakul olla 25 minuti jagu. Varese parim oli Josh Mayo 27 punktiga, Bologna parimaks kerkis Milos Tedosic 19 punktiga.

Bologna jätkab liigatabelis liidrina, olles võitnud kõik viis kohtumist. Varesel on tabelis kaks võitu ja kaks kaotust.