Saaremaa Võrkpalliklubi sai meistriliigas kirja hooaja esimese kaotuse

Postimees Sport
Saaremaa Võrkpalliklubi sai Meistriliigas esimese kaotuse.
Saaremaa Võrkpalliklubi sai Meistriliigas esimese kaotuse. Foto: Irina Mägi

Saaremaa Võrkpalliklubi pidi Credit24 Meistriliigas tunnistama Läti klubi Jekabpils/Luši 3:2 paremust.

Saaremaa alustas kohtumis endale kohaselt – avageimis oldi Jekabpilsist üle koguni numbritega 25:11. Seejärel suutsid teise geimi aga võita lätlased seisuga 25:21 ja nii kohtumise 1:1 viigistada.

Kolmandas geimis tuli Saaremaal kõvasti pingutada, et geimivõit kätte saada. See Saaremaal ka õnnestus, 27:25 geimivõit jäi selles mängus aga Saaremaa viimaseks, sest kaks järgmist geimi kuulusid juba Jekabpilsile numbritega 26:24 ja 15:11. Nii võttis Jekabpils magusa 3:2 võidu.

Saaremaa parim oli Javier Jimenez, kes tõi meeskonnale 23 punkti, Daniel Maicel aitas omakorda meeskonda 19 punktiga. Jekabpilsi parim oli Rihards Pukitis 22 punktiga.

Vaatamata kaotusele on Saaremaa 13 punktiga endiselt liider, kaks mängu vähem pidanud Tartu Bigbank on üheksa punktiga teine. Jekabpils tõusis võiduga tabelis kolmandaks.