HC Tallinn ja Põlva/Arcwood edenesid veerandfinaali

LEPM
Põlva/Arcwood.
Põlva/Arcwood. Foto: Elmo Riig

Eesti meeste karikavõistlustel käsipallis selgusid järgmised kaks veerandfinalisti. Avakohtumises selge edu saanud HC Tallinn ja Põlva/Arcwood võitsid oluliselt tasavägisemates mängudes teistkordselt vastavalt SK Tapa ja HC Viimsi/Tööriistamarketi ning jõudsid kaheksa parema sekka.

HC Viimsi/Tööriistamarketil oli kodusaalis keeruline ülesanne, sest avakohtumine kaotati Põlva/Arcwoodile võõrsil koguni 21:48. Raido Peedomaa kolme värava toel "kihutasid" külalised kohe 5:1 juhtima ja kuigi Viimsi vähendas mitmel puhul vahe kahele väravale, oli poolajaks ees Põlva 14:10.

Teisel pooltunnil kõikuski vahe kahe ja kuue värava vahel ning Põlva/Arcwood sai 28:24 võidu. Koondtulemusega 76:45 sai veerandfinaali mulluste karikavõistluste pronksivõitja. Võitjate kasuks viskas Peedomaa üheksa, Margo Piksööt kuus ja Mihkel Tamm kolm väravat, kaotajatel tabas Arlo Talmar kuus, Siim Pinnonen viis ja Jarno Nurm neli korda.