Karl Mäe jõudis murdmaajooksu karikavõistlustel poodiumile

Pärnu Postimees
Pärnu Altiuse klubi värve kandev Karl Mäe saavutas Jõulumäel Eesti murdmaajooksu karikavõistlustel kümnes kilomeetris kolmanda koha. Foto: Marko Saarm

Pärnu Altiuse klubi värve kandev Karl Mäe saavutas Jõulumäe tervisepordikeskuse radadel Eesti murdmaajooksu karikavõistlustel kümnes kilomeetris kolmanda koha.

Viielt kahekilomeetriselt ringilt jõudis esimesena finišisse murdmaajooksu EMiks valmistuv Tartu kalevlane Olavi Allase, kes suutis neljaminutilise jooksu järel teistega vahe sisse teha ja võita krossijooksu ajaga 33.03.

Teisena lõpetanud Karel Hussar (TÜASK) kaotas talle 22 sekundiga. Kolmanda koha saanud Mäe aeg oli 34.08.

Naised jooksid kuus kilomeetrit. Kohe võttis juhtohjad enda kätte keskmaajooksja Kelly Nevolihhin (KJK Vike), kes hoidis kohta lõpuni ja finišeeris esimesena 22.46ga. Teise koha sai Maria Veskla (Sparta) 22.59ga ja kolmanda koha Minna Kelk (SK Jooksupartner) 23.17ga.