Kalev/Cramo järgmine vastane lõpetas euromängu 33:7 spurdiga!

Toimetas Ville Arike
Hetk eelmise hooaja mängust Kalev/Cramo - Kaasani Unics, Errick McCollum (nr 6) jätkab kaasanlaste ridades. Foto: Tairo Lutter

Korvpalli EuroCupi alagrupiturniiri teises voorus sai imelise võidu BC Kalev/Cramo järgmine vastane Ühisliigas Kaasani Unics, kes alistas Ljubljana Cedevita Olimpija 80:67.

Unics oli koduväljakul algusest peale raskustes ning ehkki poolaeg suudeti võita 38:35, jäädi 28. minutil taha 47:60. Sealtmaalt alustati imelist tagasitulekut, periood lõpetati 8:0 spurdiga ning viimane veerand võideti suisa 25:7. See teeb koguspurdiks 33:7!

Unicsit vedasid Jamar Smith (21 p), Alex Tyus (13) ja Errick McCollum (11), kaotajaid Serbia koondislane Marko Simonovic (13), Unicsil on nüüd kirjas võit ja kaotus.

Unics sõidab nüüd Tallinna, kus kohtub laupäeval kell 17 VTB Ühisliiga raames BC Kalev/Cramoga. Samad klubid said eelmisel hooajal mäletatavasti kokku play-off'is, siis jäi Kaasani klubi peale mängudega 3:0.