TLÜ/Kalev kaotas lõpusekundite heitluses Riia VEFile

Müürsepa juhendatav TLÜ/Kalev pidi täna tunnistama Rii VEFi nappi paremust.
Müürsepa juhendatav TLÜ/Kalev pidi täna tunnistama Rii VEFi nappi paremust. Foto: Remo Tõnismäe / Postimees

Korvpalli Eesti-Läti liigas võõrustas Martin Müürsepa juhendatav Tallinna Kalev/TLÜ täna lätlaste esindusklubi Riia VEF-i. Tasavägiselt kulgenud mängus tuli Eesti klubil tunnistada lõunanaabrite paremust 96:99.

Eesti eelmise aasta hõbemedalimeeskond Kalev/TLÜ alustas mäletatavasti Eesti - Läti liigamänge küll kaotusega Rapla Avis Utilitasele 76:84, kuid tegi täna vapra esituse Läti esindusklubi vastu.

Poolaja kaotasid eestlased 37:41, ja kogu mängu 96:99, kuid viimasel veerandil visaksid kalevalsed koguni 35 punkti, kahjuks jäi sellest täna väheks.

Kalevlaste resultatiivseim oli Karl-Johan Lips, vastaste parim oli Panathinakoseski mänginud Janis Blums 19 punktiga.

VEFil on nüüd kirjas kahest mängust kaks võitu, sest avavoorus oldi paremad Latvijas Universitatest, Kalev jätkab kahe kaotusega.