Toimetas Indrek Raudkivi
Jürgen Klopp
Jürgen Klopp Foto: Peter Hartenfelser / imago images / Hartenfelser/Scanpix

Inglismaa kõrgemas jalgpalliliigas kohtus täna liiga liider Liverpool kolm aastat tagasi saareriigi meistriks kroonitud Leicester Cityga. Põnevuskohtumise lõpus oli üks maailma õnnelikemaid inimesi Jürgen Klopp...

Anfieldi staadionil peetud kohtumise võitis Liverpool James Milneri mängu viimasel minutil realiseeritud penaltist 2:1. Sadio Mane viis väljakuperemehed 10. minutil juhtima, kuid James Maddison viigistas 80. minutil. Leicterist oleks peaaegu saanud esimene meeskond, kes tänavu Premier League`s Liverpoolilt punkte röövib, kuid James Milneri 90. minutil realiseeritud 11 meetri karistuslöök tähendas, et sakslase Jürgen Kloppi hoolealused jätkavad kaheksast mängust maksimaalse 24 punktiga. Vaata emotsionaalse Jürgen Kloppi reaktsiooni siit: