Viljandlane jooksis Tartus maratoni viiendale kohale

Sakala
Tartu linnamaratoni põhidistantsil sai Joosep Tammemäe parima viljandlasena viienda koha. Foto: Margus Ansu

Laupäeval joostud Tartu linnamaratoni põhidistantsil tuli parima Viljandimaa esindajana viiendaks Joosep Tammemäe ajaga 2 tundi 42 minutit ja 19 sekundit.

Klubi Tartu Maraton andmeil võitis 42 kilomeetrit pika võistluse Tartu maakonna au kaitsnud Rauno Laumets, kes jõudis finišisse 2 tunni 28 minuti ja 36 sekundiga. Esialgseil andmeil lõpetas võistluse 399 jooksusõpra.

21-kilomeetrisel distantsil jõudis esiviisikusse kaks Viljandimaa esindajat. Kolmanda koha pälvis Ülari Kais ajaga 1:13.39 ja neljanda koha Margus Hanni ajaga 1:13.45. Selle distantsi jooksis lõpuni 1245 osalist.

Lisaks oli kavas kümne kilomeetri pikkune distants.

Tartu linnamaratonist loe rohkem ja vaata pilte Tartu Postimehest.