Juventus alistas võõrsil Interi ja tõusis Serie A liidriks

Itaalia kõrgemas jalgpalliliigas Serie A kohtusid pühapäeval liidermeeskonnad Milano Inter - Torino Juventus. Juventus võitis duelli 2:1 ning asus 19 punktiga liigatabeli etteotsa.

Juba matši neljandal minutil viis Paulo Dybala külalised Torinost 1:0 juhtima. 18.minutil Lautaro Martinez viigistas penaltist. Juventusele tõi võidu Gonzalo Higuaini 80. minuti tabamus. Juventusel on pärast seitset mängu 19 punkti, Inter on kogunud 18 punkti.

Enne mängu:

Milano Inter on senisest kuuest kohtumisest võitnud kuus. Torino Juventusel on viie võidu kõrvale panna ka üks viik (võõrsil Fiorentinaga). Nii paiknevad meeskonnad vastavalt tabeli 18 punktiga esimesel ja 16 punktiga teisel real. Tiitlikaitsja Juventus sõidab külla ilmselgete võidumõtetega, kuid ka viimati kümme hooaega tagasi Itaalia tšempioniks kroonitud Interil pole sugugi tagasihoidlikumad plaanid. Tõotab tulla vägev lahing, tõeline Itaalia derbi.