Tipphetked: VAR tuli appi ja Cagliari teenis võõrsilt väärt viigi

Cagliari Calcio suutis Itaalia jalgpallimeistrivõistluste seitsmendas mänguvoorus võõrsil Roma vastu viigi välja võidelda.

26. minutil määrati külaliste kasuks penalti, mille Cagliari brasiillasest leegionär Joao Pedro realiseeris. Cagliari ei suutnud eduseisu kaua hoida, sest viis minutit hiljem lõi värava Cagliari kaitsja Luca Ceppitelli, paraku suunas 30-aastane itaallane palli 31. minutil oma väravasse 1:1.

Päris mängu lõpuks said korraks roomlased ka juba võidurõõmu tunda, kuid VAR võttis neilt õnnehetke ja lõpuvile kõlades jäid tabloole 1:1 viiginumbrid. Ragnar Klavani koduklubil on pärast seitset kohtumist Serie A tabelis 11 punkti ja Romal punkt enam.

Enne mängu:

Liigatabelis seitsmendal positsioonil paiknev Cagliari on tänavust hooaega alustanud suurepäraselt, olles kuue vooruga kogunud kümme punkti. Kui paar ringi tagasi alistati Itaalia gigant Napoli, siis eelmises kohtumises lepiti 1:1 viiki eeldatavalt nõrgema Chievo Veronaga.

Ragnar Klavani osalemine on täna küsimärgi all, sest viimati jättis ta liigamängu vahele kerge vigastuse tõttu. Lisaks jõudis neljapäeval avalikkuse ette uudis, et Eesti jalgpallikoondise tugitala perre sündis tütar.

Roma näol on tegemist tõelise tipptiimiga, mis paikneb 11 silmaga pingerea viiendal astmel. Viimasest kolmest voorust on kogutud kaks võitu ja üks kaotus (Atalantale), kusjuures võidupunktid toodi väga kesise mängupildi pealt - Bologna alistati alles hilisest lisaaja väravast ning Seria A uustulnuk Lecce murti kõigest 1:0.

Siiski ei tohi Rooma suurklubi alahinnata, sest nimekas koosseis ja hirmtugev ründeliin annavad eelise just neile. Arvestades AS Roma senist vormikõverat, ei saa ka Cagliari lootusi maha matta. Tõotab tulla põnev lahing!