Viigipidu Euroopa liigas: Manchester United ei suutnud hollandlasi murda

Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer.
Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer. Foto: Gerrit van Keulen / EPA

Lisaks Meistrite liiga mängudele peetakse sel nädalal ka Euroopa liiga teise ringi kohtumised. Esimene ports matše on praeguseks lõppenud, kuid teisele osale anti avaviled tunnike tagasi. Senistest tulemustest selgub, et täna oli nii mitmelgi võistkonnal raskusi võitmisega ning 12 heitlusest lausa kuuel juhul lepiti viigiga.

Kõige nimekam tiim oli kindlasti Manchester United, mis oli raskustes Ragnar Klavani kunagise koduklubi AZ Alkmaari vastu. Inglismaa gigant sai vastasseisu jooksul kõigest kuuel korral löögile, millest mitte ükski üritus ei jõudnud raamide vahele. Hollandi meeskonnal olid samad näitajad 12 ning neli. Kuna üldised näitajad oli enam-vähem võrdsed, otsustas jalgpallijumal mõlemat vutiklubi premeerida viigipunktiga.

Sarnaselt Unitedile ei suutnud AS Roma ennast austerlaste AC Wolfsbergeri vastu maksma panna. Itaallased asusid kohtumist küll 27. minutil Leonardo Spinazzola tabamusest juhtima, kuid teisel poolajal lasti vastastel viigistada. 1:1 tulemusega matš ka lõppes.