Milline mäng! Vaprus ronis Flora vastu kolmeväravalisest kaotusseisust välja (1)

Märt Pilme
, reporter
Pärnu Vaprus.
Pärnu Vaprus. Foto: Mailiis Ollino

Pärnu Vapruse jalgpalliklubi võõrustas esiliiga 32. voorus Rannastaadionil Tallinna FC Flora U21 esindust ja teenis pärast võitluslikku matši 3:3 viigi.

Taavi Midenbriti ja eile 50. sünnipäeva tähistanud Kalev Pajula hoolealused leidsid end 65. minutiks täbarast seisust, sest tabloolt vaatas vastu 0:3 kaotusseis. Ent suvepealinlased ei visanud püssi põõsasse: 73. minutil realiseeris penalti Tõnis Vihmoja ja sama mees sahistas võrku minut enne normaalaja lõppugi.

317 pealtvaataja ees jättis viigipunkti Pärnusse Kristen Saarts, kes skooris 92. minutil.

Hooaja lõpuni jääb veel neli matši ja Vaprus hoiab kolmandat kohta, mis praeguse seisuga viiks suvepealinna tiimi meistriliiga üleminekumängudele. Konkurent FC Elval on viis silma vähem, ent üks mäng varuks.

Pärnu läheb järgmises matšis vastamisi liiga viimase, Tartu Welcoga. Mäng toimub 19. oktoobril kodustaadionil.