Madridi Real tuli 0:2 kaotusseisust välja ja teenis näruse viigi

Sergio Ramose reaktsioon Brugge väravale
Sergio Ramose reaktsioon Brugge väravale Foto: OSCAR DEL POZO / AFP

UEFA Meistrite liiga teises voorus võõrustas Madridi Real koduväljakul Belgia klubi Club Brugget. Avavoorus 0:3 Paris Saint-Germainile alla jäänud Real oli raskustes ka täna, kuid mängu lõppedes lahkuti väljakult viigipunktiga.

Belgia klubi Brugge asus kohtumist juhtima 9. minutil, kui Emmanuel Dennis skoori avas. 30 minutit hiljem oli tablool juba 0:2, värava lõi taas Dennis. Poolajale kaheväravalises kaotusseisus läinud Real suutis siiski piinlikust lüüasaamisest pääseda ning mängu viigisadamasse tüürida.

56. minutil vähendas Reali kaotusseisu üheväravaliseks kapten Sergio Ramos. 86. minutil tõi tabloole viiginumbrid brasiillane Casemiro. Belgia klubi lõpetas kohtumise vähemuses, 84. minutil teenis teise kollase kaardi Ruud Vormer.