Rong hakkab ära sõitma? Maardu kaotas Nõmme Kaljule ja on lähedal kõrgliigast välja kukkumisele

Sander Puri
Sander Puri Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Eesti jalgpalli Premium liiga järelepeetud 23. vooru mängus alistas Nõmme Kalju võõrsil Maardu Linnameeskonna 4:1. Maardu jätkab tabelis viimasel kohal, olles lähedal meistriliigast väljalangemisele.

Nõmme Kalju asus kohtumist juhtima 11. minutil 1:0, kui skoori tegi ukrainlane Ivan Lobai. 7 minutit hiljem oli Maardul aga vastus olemas, penaltist viigistas mänguseisu Ilja Zelentsov. 41. minutil pääses Kalju  taas eduseisu. Karistuslöögile järgnenud segaduse suutis ära kasutada Igor Subbotin, kes palli umbes viielt meetrilt võrku saatis.

Teisel poolajal suurendas Kalju oma eduseisu veelgi, 50. minutil sai tabamuse kirja Vladimir Avilov ja 58. mintutil tõi tabloole lõpptulemuse Kaspar Paur.

Valitsev Eesti meister Nõmme Kalju jätkab liigatabelis 67 punktiga neljandal kohal. Kolmandal kohal paiknevast Paidest jäädakse maha ühe punktiga.

Maardu jätkab 16 punktiga viimasel kohal. Üleminekumängudele viivast üheksandast kohast (FC Kuressaarest) ollakse nelja punkti kaugusel. Meistriliigas on jäänud pidada veel viis vooru.