Premium liiga: Paide alistas Narva, Flora oli kindlalt üle Viljandist

Postimees Sport
Paide linnameeskond.
Paide linnameeskond. Foto: Germo Aabla

Eesti jalgpalli Premium liiga 31. vooru kohtumistes võtsid võidud nii Paide linnameeskond kui ka Narva Trans.

Narva ja Paide vaheline kohtumine algas kõrge tempog, kuid kumbki meeskond ei suutnud mängu täielikult oma kätesse saada, võimalusi leiti mõlema meeskonna poolt. Avapoolaeg lõppes 0:0 viigiseisul, kuid teisel poolajal suutis Paide siiski oma värava leida – 70. minutil lõi Edgar Tur kohtumise ainsa värava Sander Sinilaiu söödust.

Flora tegi Viljandis asjad selgeks juba avapoolajal - 14. minutil viis Flora nurgalöögist juhtima Mihkel Ainsalu, 19. minutil realiseeris Erik Sorga penalti ning 41. minutil viis Henri Järvelaid kaunist kauglöögist Flora 3:0 ette. Teisel poolajal väravaid rohkem ei sündinud ja nii kirjutas Flora tabelisse juurde järjekordse võidu.

Kolmandal kohal jätkav Paide on nüüd kogunud 68 punkti. Teisel kohal oleval Levadial on koos 70 punkti, liider Flora on kogunud 78 puntki. Narva jätkab 36 punktiga kuuendal kohal, Viljandi on 22 punktiga seitsmes.