Tipphetked: Klavan aitas Cagliari uskumatule võidule Napoli üle

Itaalia jalgpalli kõrgliiga viiendas voorus läksid vastamisi Ragnar Klavani koduklubi Cagliari ning liigatabelis kolmandal kohal paiknev Napoli. Suursoosikuna koduväljakul mänginud Napoli pidi üllatuslikult Cagliari 1:0 paremust tunnistama.

Kohtumine oli Napoli täieliku kontrolli all ja järjepanu tekitati Cagliari värava lähistel ohtlike momente, kuid Cagliari kaitse eesotsas Ragnar Klavaniga suutis kõik olukorrad klaarida.

Cagliari kasutas oma teise poolaja ainsa võimaluse ära, kui Nahitan Nandezi tsenderduse realiseeris 88. minutil väravaks vahetusest väljakule sekkunud Lucas Castro.

Napoli jätkas võimsat survet, kuid värav jäigi kodumeeskonnal löömata.

Pealelöögid: Napoli 17 (8 raami), Cagliari 5 (1 raami).

Mäng täispikkuses järelvaadatav:

Enne mängu:

Cagliari on alustanud hooaega kahe võidu ja kahe kaotusega. Hooaja esimeses mängus jäädi koduväljakul 0:1 alla Bresciale. Seejärel kohtuti taas kodus tugeva Milano Interiga ning vastu tuli võtta 1:2 kaotus. 15. septembril saadi tabelisse kirja esimesed punktid, kui võõrsil alistati Parma meeskond. Läinud reedel teeniti ka teine võit, 3:1 oldi paremad Genoa meeskonnast. 6 punktiga paiknetakse tabelis hetkel üheksandal positsioonil.

Eesti koondise keskkaitja Ragnar Klavan tegi kahes esimeses mängus kaasa kõik 90 minutit. Kohtumises Parma vastu sekkus eestlane vahetusest ning viimases võidumängus eestlane platsile ei pääsenud.

Napoli on alustanud hooaega kolme võidu ja ühe kaotusega. Ainus kaotus teeniti Torino Juventuselt, kui põnevuskohtumises 3:4 torinolastele alla jäädi. Lecce, Sampdoria ja Fiorentina vastu on teenitud  võidud.