"Liverpool" ar smagu uzvaru pār "Chelsea" turpina veiksmīgi iesākto sezonu

LETA
CopyDraugiem X Whatsapp
Liverpool
Liverpool Foto: AFP / Scanpix

Anglijas futbola premjerlīgas vicečempione  "Liverpool" svētdien svinēja grūtu uzvaru sestās kārtas spēlē.

Liverpūlieši viesos ar 2:1 (2:0) pārspēja Londonas "Chelsea" vienību.

"Liverpool" vadībā izvirzījās 14.minūtē, kad pēc Mohameda Salāha asprātīgi izspēlēta brīvsitiena Trents Aleksandrs-Arnolds no soda laukuma robežas trieca bumbu vārtos. Savukārt pēc nospēlētas pusstundas soda sitienu noslēdza Robertu Firminu, kurš ar galvu raidīja bumbu tīklā.

Otrajā puslaikā "Chelsea" izdarīja pamatīgu spiedienu, kas 71.minūtē vainagojās ar panākumiem - Ngolo Kantē pēc pietuvošanās soda laukumam panāca 1:2. Turpinājumā viesi izturēja londoniešu ofensīvu un svinēja sesto uzvaru sezonas sestajā spēlē.

"Nedēļas vidū spērām soli atpakaļ ["Liverpool" zaudēja Čempionu līgas spēlē], bet atspēlējāmies un parādījām labu futbolu. Bijām gatavi smagam otrajam puslaikam. Pēdējās 25-30 minūtes bija īpaši grūtas, vajadzēja labi aizsargāties," pēc cīņas teica Aleksandrs-Arnolds.

Tāpat smagu uzvaru svinēja Londonas "Arsenal", kas mājās ar 3:2 (0:1) pārspēja Birmingemas "Aston Villa".

Londonieši otro puslaiku spēlēja mazākumā, bet tas netraucēja divreiz atspēlēties no nonākšanas iedzinējos. Vispirms 59.minūtē Nikolā Pepē ar "pendeli" panāca 1:1, 81.minūtē Kelams Čemberss nodrošināja 2:2, bet uzvaras vārtus trīs minūtes vēlāk guva Pjērs Emriks Obamejangs, kurš no soda laukuma robežas realizēja brīvsitienu.

Turpretī Mančestras "United" arī šosezon spēlē neveiksmīgi, svētdien viesos ar 0:2 (0:1) piekāpjoties Vesthemas "United".

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Anglijas premjerlīgas čempioni Mančestras "City" sestdien ar rezultātu 8:0 (5:0) sagrāva "Watford", gūstot savu lielāko panākumu šajā čempionātā.

Uzvarētāju rindās ar "hat-trick" izcēlās Barnardu Silva, bet pa reizei precīzi sita Davids Silva, Serhio Agvero, Nikolass Otamendi, Rijads Mahrezs un Kevins de Brujne.

Tikmēr citā mačā Lesteras "City" mājās ar rezultātu 2:1 (0:1) uzvarēja Totenhemas "Hotspur".

Mājinieku labā vārtus guva Rikardu Pereira un Džeims Madisons, kamēr "Hotspur" rindās precīzs bija Herijs Keins.

Anglijas premjerlīgas līdere ar 18 punktiem sešās  spēles ir "Liverpool", tālāk ar 13 punktiem seko Mančestras "City", bet aiz čempioniem ar 11 punktiem ir Lesteras "City", Vesthemas "United" un Londonas "Arsenal".