Bukarts ar vārtu guvumu sarūgtina Jāgru

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Roberts Bukarts kopā ar komandas biedriem priecājas par uzvaru.

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Roberts Bukarts svētdien izcēlās ar uzvaras vārtiem pagarinājumā un rezultatīvu piespēli Čehijas ekstralīgas spēlē, palīdzēdams Ostravas "Vītkovice Ridera" komandai tikt pie uzvaras.

Ostravas komanda viesos ar rezultātu 3:2 (0:0, 0:0, 2:2, 1:0) papildlaikā pārspēja Kladno "Ritīrži" vienību, kuras sastāvā spēlēja arī kluba vadītājs un īpašnieks, čehu hokeja leģenda Jaromīrs Jāgrs.

Bukarts ar rezultatīvu piespēli atzīmējās trešā perioda devītajā minūtē, kad pie laukuma malas izcīnīja ripu un ievadīja uzbrukumu, ar kuru tika panākts 2:0. Tiesa, mājinieki divus vārtus atguva un spēle turpinājās pagarinājumā, kura 26.sekundē Bukarts palika nepieskatīts pie tālā vārtu stabiņa, latvietim panākot 3:2.

Latvijas uzbrucējs uz ledus pavadīja 18 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā piecas reizes meta pa vārtiem, zaudēja visos piecos iemetienos un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +2.

Tikmēr 47 gadus vecais Jāgrs nospēlēja nepilnas 20 minūtes un arī piecas reizes meta pa vārtiem.

Latviešu uzbrucējs ar trīs vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm ražīgāko spēlētāju sarakstā ieņem piekto vietu.

Savukārt ar rezultatīvu piespēli svētdien atzīmējās aizsargs Oskars Cibuļskis, viņa un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētajai Hradeckrālovas "Mountfield" viesos ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pārspēja Pardubices "Dynamo". Tāpat rezultatīvi asistēja Ralfs Freibergs, kura pārstāvētā Zlīnas "PSG Berani" viesos ar 4:5 (2:2, 2:2, 0:1) piekāpās Plzeņas "Škoda" vienībai, bet Guntis Galviņš palika bez punktiem duelī, kurā Tršinecas "Ocelārži" ar 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) uzveica Litvīnovas "Verva".

Kopvērtējumā no latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk ir Bukarts un Ostravas vienība, kas ar desmit punktiem piecās spēlēs ir turnīra vicelīdere.