Erik Keedus kerkis kontrollmängus Rapla resultatiivseimaks

Avis Utilitas Rapla korvpallimeeskond
Avis Utilitas Rapla korvpallimeeskond Foto: Rapla Korvpallimeeskond/Facebook

Avis Utilitas Rapla korvpallimeeskond pidas Lätis sõpruskohtumise Jurmala Betsafe'i meeskonnaga. Vastu tuli võtta 61:77 kaotus.

Esimese poolaja võitis külalismeeskond Rapla kahe punktiga. Teisele poolajale 40:38 eduseisus läinud Rapla püsis mängus kuni kolmanda veerandaja lõpuni. Neljandal veerandajal kärises vahe sisse ning vastu tuli võtta 16-punktiline kaotus. Viimane veerandaeg kuulus lätlastele 20:7.

Rapla parim oli eelmisel aastal Kalev/Cramo ridades pallinud Erik Keedus 15 punkti ja seitsme  lauapalliga. Ameeriklasest keskmängija Montae Glenn lisas 13 silma. Eelmisel talvel TalTechi meeskonnast Raplasse siirdunud 20-aastane ääremängija Joonas Sein tõi 10 punkti.

Võitjate parim oli kaksikduubli teinud Dzianis Vikentsyeu. Valgevenelane viskas 15 punkti ja võttis 10 lauapalli.

Peale pikka kodus treenimist mõtlesime meeskonna täna hoopis Ervinsile Lätti külla saata. ? Külaskäik kujunes õpetlikuks, kuna hoolimata kolmest esimesest tasavägisest veerandist võttis @bkjurmala tugeva neljandaga ikkagi oma, 77:61. Aega järeldusi teha ja komplekteerimine lõpule viia õnneks veidi veel on! Keedus 15p+8lp+2rs, Glenn 13p+5lp+2rs+2vl, Šein 10p+3lp. Ühtlasi on hea hetk koos täisstatsiga teavitada, et tuleval hooajal on meeskonna kapteni positsioonile valitud Sven Kaldre, tema kõrvale ka Rait-Riivo Laane. Jõudu-jaksu ja et rooliratas ikka peos püsiks! ? — After a long training summer at home, we figured we’d send the team to say hi to Ervins in Latvia today. ? The visit was very useful, because even after the even first three quarters, @bkjurmala took their own with a strong fourth, 77:61. Thankfully, there’s still a bit of time to make adjustments and finish up the roster! Keedus 15pt+8rb+2as, Glenn 13pt+5rb+2as+2st, Šein 10pt+3rb. With the full stats, it also feels like a good time to announce that this season, Sven Kaldre and Rait-Riivo Laane were elected as the team co-captains. All the best from us and have a good grip on that ship’s wheel! ?