Kristin Tattar teenis USAs Pro Touri sarja etapil teise koha

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Kristin Tattar krooniti USA meistriks.
Kristin Tattar krooniti USA meistriks. Foto: Erakogu

Eesti parim naiskettagolfar Kristin Tattar jätkas head mängu oma kahekuulisel Põhja-Ameerika turneel, kui saavutas teise koha Jeffersonville’is toimunud Pro Touri sarja kuuluval Discraft's Green Mountain Championshipil, kus olid kohal kõik maailma tipud.

Tattar läbis neli ringi 254 viskega ehk +6 üle par’i ja teenis sellega 850 dollarit.

Võitjaks tuli ameeriklanna Sarah Hokom, kelle tulemus oli +1 üle par’i. Tattari järel oli kolmas +8 üle par’i visanud Rebecca Cox USAst.

Tattari sõnutsi on ta teise kohaga väga rahul, sest võistlusrajal tundus, et Hokomile on võimatu vastu saada. “Tal õnnestus iga rada ja iga puttamine,” tunnustas Tattar konkurenti.

Mullu Pärnumaa parimaks valitud naissportlase sõnade järgi algas võistlus talle raskelt, sest enne esimesele ringile siirdumist avastas ta, et põhiketas on kadunud.

“Tundsin ennast ebamugavalt ja muutsin mänguplaani ning tegin liiga palju duubel-bogey’sid,” kommenteeris Tattar. “Õnneks leidsin pärast esimest ringi kadunud ketta üles ja sain enesekindluse tagasi.”

Tattari jutu järgi õnnestus tal terve võistluse jooksul puttamine. “Otsustasin olla puttamisel agressiivsem ja see tasus ennast ära,” märkis ta.

Jeffersonville’i võistlusel osales 22 naist.