Vändra sai ülisuure võidu, PJK kaotas liidrile

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Martin Pärn kõmmutas Põhja-Tallinna Volta võrku neli palli.
Martin Pärn kõmmutas Põhja-Tallinna Volta võrku neli palli. Foto: Kristel Lepik

Pärnumaa jalgpallimeeskondadest küttis Vändra Vaprus esiliiga B-tasandi viimase ringi avavoorus kodus Põhja-Tallinna Voltale kuuma sauna, Pärnu jalgpalliklubi meeskond pidi tunnistama võõrsil väravarohkes mängus liiga liidri Nõmme Unitedi paremust.

Vändra Vapruse pallurid asusid Volta vastu juba avapoolajal 6:0 juhtima ja kõmmutasid teisel poolajal vastaste puuri veel kolm palli, saades võidu harva nähtava skooriga 9:0.

Martin Pärn sai kirja neli tabamust, Kaarel Saaremets lõi kaks väravat ning jala said valgeks veel Rasmus Alles, Toomas Mangusson ja Marlon Kivisild.

Pärnu jalgpalliklubi meeskond jäi Unitedi vastu poolajavileks 0:2 kaotusseisu, ent suutis Kein Makovei väravast teise poolaja alguses seisu taas huvitavaks muuta.

Liiga liider vastas seejärel kahe tabamusega ja Makovei teine värav kohtumise lõpu eel pärnakaid 2:4 kaotusest ei päästnud.

Vändra Vaprus on liigatabelis kolmandal kohal, pärnakad hoiavad kümne meeskonna seas neljandat positsiooni.

29. voorus võõrustab Pärnu tiim kolmapäeval Võru Heliost, Vändra meeskond sõidab neljapäeval külla Keila klubile.