Suur üllatus: Teemu Pukki vedas Norwichi Manchester City vastu võidule

Norwich võitu tähistamas
Norwich võitu tähistamas Foto: JOHN SIBLEY / Action Images via Reuters/Scanpix

Inglismaa Premier liigas sündis esimene suur üllatus, kui valitsev meister Manchester City pidi tunnistama Norwichi 3:2 paremust.

Kohtumine algas nagu oodatult Manchester City domineerimisel, kuid esimesena nõelasid siiski Norwichi mängumehed, kes 18. minutil oma esimesel rünnakul kohe palli väravasse toimetasid. Värava autoriks märgiti šoti keskpoolik Kenny McLean.

Norwich seisis kaitses disiplineeritult ning 28. minutil suudeti teravast kontrarünnakust seisuks 2:0 lüüa, kui Teemu Pukki söödu realiseeris kindlalt Todd Cantwell.

Avapoolaja lõpus suutis City vastata, kui Kun Aguero kenast pea löögist vähendati vahe ühe väravaliseks.

Teise poolaja alguses 50. minutil suutis Teemu Pukki ise ka värava kirja saada ning edu seisu taas kahe väravaliseks vormistada.

Manchester City jätkas surumist ning Norwich oli täiesti kaitsesse langenud. 88. minutil paistis Cityle veel viimane lootusekiir, kui Rodri seisuks 3:2 tegi ning jäi veel kuus minutit viigiväravat otsida.

Cityl tekkis küll mitmeid olukordi, kuid Tim Krul seisis väravas omal kohal ning tõrjus kõik City momendid. Nii oligi suur üllatus sündinud ja Norwich teenis vägeva võidu.