Manchester United esmakordselt võidukas peale avavooru, Chelsea noor täht kostitas vastaseid kübaratrikiga

Marcus Rashford penaltit löömas
Marcus Rashford penaltit löömas Foto: Darren Staples / imago images / Sportimage

Kesiselt hooaega alustanud Manchester United teenis koduväljakul 1:0 skooriga võidupunktid Leicester vastu. Samal ajal alistas Chelsea võõrsil Wolvesi

Manchester United alustas kohtumist väga hästi. 8. minutil võttis karistusalas Marcus Rashfordi veaga maha türklane Caglar Soyuncu ja kohtunikul ei jäänud muud üle, kui penalt Unitedi kasuks fikseerida. Rashford asus ise kohe ka lööma ning tegi seda edukalt viies Punased Kuradid 1:0 juhtima.

Edasi andsid mängu Unitedi mängijad pallivaldamise Leicesteri kätte, kes sellegi poolest midagi väga ohtliku ei suutnud nad siiski kogu kohtumise vältel luua.

Marcus Rashford oli 84. minutil lähedal oma teisele tabamusele, kui tema meisterlik karistuslöök väravaposti ja põiklati ristumiskohta raksatas. See jäi ka mängu viimaseks eredamaks momendiks ning Manchester United sai kirja hooaja teise võidu.

Tänane Chelsea ja Wolvesi vastasseis jääb kindlasti väga kauaks meelde Tammy Abrahamile, kes 5:2 võidumängus kübaratrikiga hakkama sai ehk kostitas vastaseid kolme väravaga. Lisaks kinkis 21-aastane inglane veel Wolvesile värava, mille ta ise oma võrku toimetas.