SUUR GALERII: Ultima Thule maraton 2019

Täna toimus IV Ultima Thule maraton, mis tõi rajale hulgaliselt sportlasi ja tervislikke eluviise harrastavaid inimesi. Kõikide distantside start ja finiš oli Kuressaare lossihoovis ning joosti nii maratoni, poolmaratoni kui ka 10 kilomeetrit. Samuti võisteldi kõnnis ning käru-ja vankrirallis.

Meeste maratoni võitis Allan-Peeter Jaaska, teisele kohale tuli Anti Toplaan ning kolmandana finišeerus  Vladimir Frolov. Naistest läbis kõige kiiremini distantsi Klarika Kuusk, kes tuli üldarvestuses neljandale kohale. Naiste arvestuses jäi teiseks Kertu Kula (üldarvestuses 9.koht) ja kolmandaks Marika Roopärg (üldarvestuses 16. koht).

Meeste poolmaratoni esikolmikusse jooksid end Mairo Mändla, Eero Heinmets ja Matthew Mirabelli. Poolmaratoni kiiremaid naised olid Kristi Helekivi (üldarvestuses 7.koht) , Taimi Kangur (üldarvestuses 14. koht) ja Kairit Lindmäe (üldarvestuses 23. koht).

Kümne kilomeetri jooksu võitis meeste arvestuses Danel Taur, teisele ja kolmandale kohale tulid vastavalt Jaen Ots ja Janos Usin. Naiste seast võitis 10 kilomeetri jooksu Eliise Hoogand (üldarvestuses 5.koht), teiseks jäi Lisett Alt (üldarvestuses 6. koht) ja kolmandaks Ireen Kelder (üldarvestuses 9.) koht.