Kaotusseisust välja tulnud Liverpool jätkab Inglismaal täiseduga

Sadio Mane
Sadio Mane Foto: Oli Scarff / AFP/Scanpix

Inglismaa Premier liigas alistas tiitlit jahtiv Liverpool koduväljakul Newcastle Unitedi 3:1.

Mäng sai kohe võimsa alguse, kui kiirest kontrarünnakust haaras Newcastle 7. minutil äärekaitsja Jetro Willemsi iluväravast eduseisu. Liverpool sellest ennast heidutada ei lasknud ning domineerisid mängu täielikult.

Avapoolaja keskpaigas tuli ka oodatud viigivärav, kui 28. minutil keerutas palli Newcastle väravasse Sadio Mane. Enne riietusruumi minemist asus Liverpool kohtumist ka juhtima. 40. minutil oli taas täpne Senegali tähtmängija Mane.

Teisel poolajal jätkas Liverpool sealt, kust ennist pooleli jäädi ja lõpptulemuse vormistas Mohammed Salah, kes Newcastle kaitse hea tehnikaga üle mängis ja palli lihtsa vaevaga väravasse toimetas.

Liverpool jätkab seega tabeliliidrina, kui esimesest viiest kohtumisest on kirjas vaid võidud ja 15 punkti. 10 punktiga hoiab teist kohta Manchester City, kes peab oma kohtumise täna kell 19.30 Norwichiga.