Maailmameistri alistanud Kristin Tattar krooniti Kanada tšempioniks

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Pärnakas Kristin Tattar alistas Kanada meistrivõistlusel maaimameistri ja krooniti vahtralehemaa tšempioniks. Foto: Joosep Martinson

Pärnakas Kristin Tattar krooniti Prints Edwardi saarel Bonshaw’s toimunud Kanada meistrivõistlusel kettagolfis vahtralehemaa meistriks.

Eesti edukaim naiskettagolfar Tattar läbis kolm ringi 182 viskega, mis andis tulemuseks +6 üle par’i ja tähendas, et eestlane krooniti vahtralehemaa meistriks.

Võit oli seda magusam, et eestlanna alistas eelmisel kuul maailmameistriks tulnud USA kettagolfari Paige Pierce’i, kes läbis ringid 189 viskega ehk +13 üle par’i.

Kolmanda koha saavutas 300 viskega võistluse läbinud jänki Hannah Leatherman, kelle tulemus oli +24 üle par’i.

Võistlusele lisas vürtsi saart tabanud orkaan Dorian, mis tegi laastamistööd võistluspaigas, Hillcresti farmi kettagolfirajal, ning jättis saare elektri ja veeta.