Endine tiimikaaslane andis pärnakate tiitlilootustele valusa hoobi

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Pärnu jalgpalliklubi naiskond mängis Saku Sportingu vasta maha kindlana tundunud eduseisu. Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee

Pärnu jalgpalliklubi naiskond mängis naiste meistriliiga 15. voorus koduväljakul Saku Sportingu vastu maha avapoolajal võidetud suure edu ja pidi leppima viigipunktiga.

Pärnakad asusid juba esimesel minutil Evelyn Šilina tabamusest kohtumist juhtima. Kolmveerandtunni täitudes seisid Ulrika Tülbi ja Šilina teise värava järel tablool numbrid 3:0 Pärnu naiskonna kasuks.

Saku naiskond ei lasknud pärnakatel turvalist edu kaua nautida. Teise poolaja alguses sahistasid minutilise vahega suvepealinlaste väravavõrku Hanna-Lisa Kuslap ja Katriin Saulus, tuues pinge mängu tagasi.

Võidupunktid röövis Pärnu tiimilt endine naiskonnakaalane Kaire Palmaru, kes seadis 72. minutil jalule viigi. Tulemusega 3:3 mäng lõppeski.

Viis vooru enne tšempionaadi lõppu on teisel kohal asuvatel pärnakatel 36 punkti ja vahe tabeli tipus valitseva FC Floraga seitse punkti. See tähendab, et meistritiitli püüdmiseks ei piisa Pärnu naiskonnal enam kahes mängus florakate alistamisest, vaid nad peavad lootma rivaalide libastumisele konkurentide vastu.

Tabeli kolmandal real asuv Tallinna Kalev jääb pärnakatest maha üheksa punktiga, Saku tiimil on neljandana 20 punkti.