Video. Huumor ruudus: prantslased said EM-valikmängu eel hakkama suure eksimusega (1)

Postimees Sport
Prantsusmaa koondislased väravat tähistamas.
Prantsusmaa koondislased väravat tähistamas. Foto: via www.imago-images.de / imago images / eu-images

Prantsusmaa ja Albaania jalgpallikoondiste vahelise kohtumise eel leidis aset piinlik apsakas, kui Stade de France'i staadionil lasti külaliste hümni asemel Andorra oma.

Lisaks valele muusikavalikule tegi mõni hetk hiljem vea ka staadioni teadustaja. «Vabandame Armeenia fännide ees. Palun tõuske püsti ja austage Armeenia hümni,» kostus kõlaritest.

Ilmselgelt olid vahejuhtumist tugevasti häiritud Albaania jalgpallurid ja fännid. Mängijad keeldusid enne õiget hümni platsile jooksmast. Apsaka tõttu lükkus mängu algus ligi 10 minutit edasi. Prantsusmaa võitis kohtumise 4:1.

Võitjate poolt said väravad kirja Kingsley Coman (2), Olivier Giroud ja Jonathan Ikone. Albaania tabamuse eest hoolitses 90. minutil Sokol Cikalleshi.